Zeeheldenbuurt


Plaats Zeeheldenbuurt in Alphen aan den Rijn
Opdrachtgever Gemeente Alphen aan den Rijn
Kenmerken Straatrenovatie

Voor de gemeente Alphen aan den Rijn voeren wij het project Reconstructie Zeeheldenbuurt uit.

De werkzaamheden omvatten o.a.: het verwijderen van het gemengde betonriool, het aanleggen van een nieuw PVC/beton riool, het aanbrengen van nieuwe tegels/banden, het herstraten van gebakken stenen in de rijbaan, het plaatsen van ondergrondse vuilcontainers, het aanbrengen van duikers/beschoeiingen, het planten van diverse bomen/struiken.

Tevens worden er in opdracht van woningbouwvereniging Wonen Centraal diverse werkzaamheden uitgevoerd: bestaande huisaansluitingen worden vernieuwd beplantingsvakken en grasvelden worden opnieuw aangebracht,asfaltpaden in de bestaande poorten worden vervangen door tegelpaden.

Kortom een compleet project waarin op 1 werkterrein 2 opdrachtgevers actief zijn.

================================================================

Stand van zaken september 2011:

Vóór de bouwvak hebben we goed het tempo erin gehad, en zijn we ingelopen op de planning. Na de bouwvak zijn we in hetzelfde tempo doorgegaan dus we lopen nog steeds voor op de planning. Dat is goed nieuws voor de bewoners. In combi met Wonen Centraal wordt de hele buurt opgeknapt. Bewoners hebben ook inspraak bij dat deel van het project dat we voor Wonen Centraal uitvoeren en daardoor vindt er nauwe afstemming plaats met de wensen van de bewoners. We doen ons best om de overlast zo goed mogelijk te beperken. De tuinen worden gedeeltelijk herstraat en de werkzaamheden vinden nu voornamelijk in de Stuyvesantlaan, de van Riebeekstraat en de van Heutzstraat plaats. We hopen rond de kerst met het gehele project klaar te zijn.

De wijk is vrij ruim opgezet en dat werkt voor ons wel heel erg prettig! Daarnaast is het contact met de buurtbewoners erg goed. Dit maakt het voor ons een bijzonder plezierig project om aan te werken.

Opgeknapte binnentuinen, in samenspraak met bewoners opgeknapt.

===================================================================

Stand van zaken 13 juli 2011:

De Van Brakelstraat gaat eind van de week weer open voor doorgaand verkeer.

=================================================================

Vervangen duiker Zeeheldenbuurt Alphen aan den Rijn;
Opbreken en afvoeren bestaande betonnen duiker,
Leveren en plaatsen nieuwe PM3 duiker inclusief bijkomende werkzaamheden

Duiker foto

9 mei 2011: start bestratingswerkzaamheden.

JP CoenlaanStart bestrating JP Coenlaan

 

De beschoeiing is gereed. Rond week 19 wordt het straatwerk aangebracht.

Beschoeiing Zeehledenbuurt gereed

© | Powered by vrhl.nl